hibaby

Yhteystiedot

Isännöinti Levasma Oy | Y-tunnus: 1876310-2 |

Stålarminkatu 2a, 20810 Turku (päivystävä isännöintitoimisto)
avoinna ma-pe klo 8-16

Business Hotel Navigare Piispankartano, 2 krs, Piispanristintie 1, 20760 PIISPANRISTI
avoinna ma-pe klo 9-15

Toimisto:
Muuttoilmoitukset
Todistusten tilaus
Vikailmoitukset

Puh. (02) 478 1800

 

Jättäessäsi meille viestin, muistathan kertoa yhteystietosi.

Henkilöstö

Jyri Levasma

Toimitusjohtaja, isännöitsijä, AIT, ITS, IAT, yo laskentamerkonomi

Jyri on paikalla Turun toimistolla maanantaisin ja perjantaisin ja Kaarinan toimistolla tiistaista torstaihin.
jyri.levasma@isannoitsijapalvelut.fi jyri.levasma@levasma.fi 040 – 731 0275

Kari Levasma

hallituksen puheenjohtaja, varatuomari

levasma@levasma.fi 050 – 384 7298

 

Essi Ruskovuo

Isännöitsijä, IAT, merkonomi

toimipiste: Turku
essi.ruskovuo@isannoitsijapalvelut.fi essi.ruskovuo@levasma.fi 050 – 442 1860

Maarit Valli

Isännöitsijä, IAT, merkonomi

toimipiste: Turku
maarit.valli@levasma.fi 050 – 432 2760

Outi Tamminen

Isännöitsijä, toimistopäällikkö, IAT, tradenomi

toimipiste: Turku
outi.tamminen@levasma.fi 050 – 303 3253

Vesa Suhonen

isännöitsijä, perusTEK, FMA

toimipiste: Kaarina
vesa.suhonen@levasma.fi 046-921 7060

Sari Laaksonen

kiinteistösihteeri, isännöitsijöiden assistentti

toimipiste: Turku
sari.laaksonen@levasma.fi

Jie Li

kiinteistösihteeri, isännöitsijöiden assistentti

toimipiste: Kaarina
jie.li@levasma.fi

Natalja Aarnio

pääkirjanpitäjä

toimipiste: Turku
natalja.aarnio@levasma.fi

Julia Janson

kirjanpitäjä

toimipiste: Turku
julia.janson@levasma.fi

Päivystys

Jätäthän viestin, mikäli emme ehdi vastaamaan.
Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

SOITA (02) 478 1800

Sähköiset ilmoitukset

Tee vikailmoitus, muuttoilmoitus tai remontti-ilmoitus tästä!

Tee ilmoitus tästä

Ota yhteyttä / Pyydä tarjous

13 + 6 =